Voor het vilten/before felting in the washing machine
De afgelopen weken af en toe wat zitten haken om mijn gedachten een beetje af te leiden. De kleine hartjes horen niet bij het ontwerp, dan zijn alleen spelden om een en ander mee vast te zetten om te kijken waar ik wat wilde. Ben niet zeker of dit is wat ik wil, en of de onderdelen uberhaupt op de krans terecht zullen komen. Om de krans heen is gebreid, de onderdelen zijn gehaakt met viltgaren, maar heb ze niet zover laten krimpen als mogelijk is omdat ik de steken van het haken eigenlijk ook wel leuk vindt. Het kan goed zijn dat de onderdelen op een tas komen die ik ooit eens van hetzelfde garen heb gebreid en vervilt maar waarvan de kleuren na het vervilten niet zo waren zoals ik gehoopt had. Kan dus nog alle kanten op
The past few weeks I have been on and off crochting to take my mind off of things. the little hearts don’t belong to the design but are the pins I used to see where I wanted things. I am not convinced that this is what I had in mind. Maybe all bits and bobs will end up on another project. I can;t make up my mind





















































Love your colorful and beautiful bits and bobs Hermine. Felting them certainly gives them extra charm too!
Caring and healing thoughts are still coming your way…take care dear one!
oxo
Je ontwerp ziet er in mijn ogen prachtig uit Hermine, maar je hebt wel gelijk dat je met deze losse onderdelen van alles zou kunnen bedenken.
Fijn dat je je gedachten af en toe een beetje kunt verzetten met je hobby..toi toi
hartelijke groet, Alie
Mooie attributen voor een krans en dat wordt misschien hun eerste leven.
Verwerken in broches zou voor mij een tweede optie zijn.
Wat een mooie dingetjes haakte je. Goed om iets kleins om handen te hebben.
Juist heel erg leuk dat je er nog alle kanten mee op kunt. Ik ben het met je eens, dat de haaksteken ook heel leuk zijn om te herkennen. In een schaal schikken als “kunststuk” op een tafel of een lage kast zou ook nog een mogelijkheid zijn.
Groetjes Wilma
That’s a very special wreath Hermine.
ik vind het geweldig, dus haal hartjes weg en vastnaaien plakken ☺
Ziet er heel gezellig uit Hermine!!!
I think the colours are absolutely beautiful Hermine.
…but it looks adorable this way…
This is just stunning Hermine, I love the rich colors and texture.
Happy 2013 to you!
Ze zijn prachtig Hermine. Leuk werk om je zinnen te verzetten. Ben benieuwd waar alles terechtkomt.
Heel veel groetjes van
Ini
Ik vind de krans echt prachtig!!!
groetjes
Angeline
http://www.mijnplekkie.tk
Het zo al heel mooi, maar ben benieuwd wat hub uiteindelijke bestemming wordt… Leuk idee ook om een krans om te breien. Fijn dat je zo een stukje bezig bent. Groetjes, Gerrina
Wat prachtig weer Hermine, wat heb je een creatieve geest, en kan je het goed uitwerken, mijn bewondering stijgt nog elke keer, als ik je mooie creaties mag bewonderen!! Super gedaan!!
Groetjes
Maria
very lovely! and (a little bit late) happy new year!
Deze had ik gemist, wel heel leuk!
Helemaal super!