Vorige week heb ik een ochtend glaskralen zitten branden bij een workshop bij www.chainreactionsieraden.nl . Wat was dat leuk om te doen, een nadeel is dat je ze niet gelijk mee kunt nemen omdat ze nog moeten afkoelen in de lava-as. Vandaag kreeg ik ze thuisgestuurd.
Last week I spend a morning burning glass beads at a workshop at www.chainreactionsieraden.nl . Oh that was awesome, there is only one but and that is that you can’t take them home straight away because they need to cool down in lava ashes. Today I found the envelope on my doormat.
It’s not so easy to make glass beads. You did well… they are lovely.
Oh wow your beads are a dream.
Wonderful jewelry. I love them. xoxo
WOW!! Schitterend!
These are gorgeous !!
Gorgeous beads, Hermine – wonderful x
They are adorable and I can understand that you´ve had fun to create them.
Oh wow die zijn echt helemala geweldig!
Prachtig! Ik kan me voorstellen dat je naar deze post uitgekeken hebt!
Prachtig, wat me vooral leuk lijkt is de verrassing als je ziet hoe mooi (of anders) ze geworden zijn!
Zo dat was het wachten waard, ze zijn prachtig geworden.
Jij hebt zeker eer van je werk.
Groetjes Corrie
ohjeeee dat wil ik ook ☺ wat zijn ze mooi!!!!!
Prachtig gedaan!
Jouw werk is heel divers en mooi.
Wat een mooie ketting heb je gemaakt, ik vind de bovenste het mooist
Het is je goed afgegaan, dit secure werkje. Prachtig resultaat in mooie kleurstellingen. Groetjes, Jeanette
Absolutely gorgeous beads.
these beads look gorgeous!! but then, is there anything you can´t do??
Wauw, ze zijn prachtig geworden! Ik heb zelf ook een keer een glaskralen workshop gedaan (Pandora model). Was echt super om te doen, maar zo te zien heb jij echt talent hoor!
Jeetje, nou snap ik dat je zo enthousiast was en hiervoor tijd hebt gemaakt…e zijn super mooi geworden! Knap vind ik dat; het is zo’n moeilijke techniek… Fijn weekend, Gerrina
goed gelukt hoor die van mij waren niet zo mooi helaas